fbpx
Vælg en side

Kontakt

Martin Ib

CEO og indehaver

Kontakt Martin hvis du har spørgsmål til alle områder inden for MIB.

Telefon: 28 35 84 43
Email: mib@martinib.dk

Søren Damgaard

COO og medindehaver

Kontakt Søren hvis du har spørgsmål til
alle områder inden for MIB.

Telefon: 29 82 22 29
Email: soren@martinib.dk

Dorte Ikkala

Køkkenchef hos Spiseriet8000 

Kontakt Dorte hvis du har spørgsmål til frokostordninger og catering for virksomheder.

Telefon: 20 70 16 30
Email
: dorte@martinib.dk 

Thomas Wolf

Bagerchef hos MIBbagværk og medindehaver

Kontakt Thomas for specialbestillinger eller spørgsmål til bagværk, kage og festkager.

Telefon: 40 28 33 28
Email
: thomas@mibbagvaerk.dk

Tina Apollo

 

Restaurant og event
chef hos MIB

 

Kontakt Tina hvis du har spørgsmål
til arrangementer i vores lokaler. 

Email: tina@martinib.dk
Telefon: 20 14 34 40

 

SIMONA DASKUTE

KØKKENCHEF HOS MIB

Kontakt Simona hvis du har spørgsmål til arrangementer ud af huset.

Email: simona@martinib.dk 

MIKALA STORM

Retail Manager hos MIB

Kontakt Mikala hvis du har spørgsmål
til butikkerne og deres sortiment.

Email: mikala@martinib.dk 

Mathilde Strange

CMO

Kontakt Mathilde hvis du har spørgsmål
til marketing og PR.

Emailmathilde@martinib.dk

Leder du efter en butik eller restaurant?

Ring mig op
close slider

Lad os komme til dig…


Events og fester, firmarelaterede arrangementer, butikker eller restauranter? 
Udfyld nedenstående og skriv gerne en besked om, hvilket emne du ønsker at høre mere om – så kontakter vi dig hurtigst muligt.

Tak for din interesse!

NYHEDSBREV


Er du privat eller virksomhed?


Tilmeld mig jeres nyhedsbrev, tak!