fbpx
Vælg en side

Kontakt

Martin Ib

CEO og indehaver

Kontakt Martin hvis du har spørgsmål til alle områder inden for MIB.

Telefon: 28 35 84 43
Email: mib@mibevent.dk

Søren Damgaard

COO og medindehaver

Kontakt Søren hvis du har spørgsmål til alle områder inden for MIB.

Telefon: 29 82 22 29
Email: soren@mibevent.dk

Dorte Ikkala

Køkkenchef hos Spiseriet8000 

Kontakt Dorte hvis du har spørgsmål til frokostordninger og catering for virksomheder.

Telefon: 20 70 16 30
Email
: dorte@spiseriet8000.dk 

Thomas Wolf

Bagerchef hos MIBbagværk og medindehaver

Kontakt Thomas for bestilling eller spørgsmål til bagværk, kage og festkager.

Telefon: 40 28 33 28
Email
: thomas@mibbagvaerk.dk

Tina Apollo

Restaurantchef hos MIBpakhusene

Kontakt Tina hvis du har spørgsmål til arrangementer i pakhusene på Aarhus Ø.

Email: tina@mibpakhusene.dk

Luca Skydt

Restaurantchef hos MIBJVB

Kontakt Luca hvis du har spørgsmål til arrangementer på Jydsk Væddeløbsbane.

Email: luca@mibjvb.dk 

MIKALA STORM

Retail Manager hos MIB

Kontakt Mikala hvis du har spørgsmål til butikkerne og deres sortiment.

Email: mikala@mibmadmarked.dk 

ADRIAN HUUS

Store Manager hos MIB Aarhus Airport

Kontakt Adrian hvis du har spørgsmål til MIB i Aarhus Lufthavn.

Email: adrian@mibevent.dk

Mathilde Strange

CMO

Kontakt Mathilde hvis du har spørgsmål til marketing og PR.

Email: mathilde@martinib.dk

Leder du efter en butik eller restaurant?

NYHEDSBREV


Er du privat eller virksomhed?


Tilmeld mig jeres nyhedsbrev, tak!